Płaski brzuch

Ćwiczenia w domu bez dodatkowego sprzętu często nie dają oczekiwanych rezultatów. Warto wspomagać się drobnymi sprzętami fitness – takimi jak kółko do ćwiczeń, piłka, hantle – a z pewnością rezultaty będą efektywniejsze. Warto przyjrzeć się kółkom do ćwiczeń.

Jak wyglądają kółka do ćwiczeń?
Rollery, wałki (nazwa wymienna) składają się z dwóch kół połączonych metalowym, stabilnym drążkiem, który służy również jako uchwyt przy ćwiczeniach. Rozmiar wałka jest uniwersalny, ale za to można go spotkać w różnych odsłonach kolorystycznych.

Gdzie kupić drobny sprzęt fitness?
Z pewnością dostępny będzie w sieciowych sklepach sportowych – tam z pomocą pojawić się powinni pracownicy sklepu, którzy doradzać będą przy doborze odpowiedniego kółka do ćwiczeń. Oczywiście można je znaleźć również w sklepach sportowych internetowych lub powszechnych aukcjach.

Ile wydamy na roller?
W zależności od miejsca ceny różnią się, ale nieznacznie. Nie jest to sprzęt drogi. Za zwykłe kółko do ćwiczeń nie powinno się dać więcej niż kilkadziesiąt złotych – nie przekraczając siedemdziesięciu złotych. Dostępne są droższe wersje dedykowane dla sportowców, którzy wykorzystują wałek do bardziej zaawansowanych ćwiczeń.

Jeśli zaczyna się dopiero swoją przygodę z kółkiem do ćwiczeń – nie warto przepłacać. Warto natomiast spróbować czegoś nowego podczas treningu fitness. Użycie dodatkowych sprzętów ułatwić powinno drogę do wymarzonej sylwetki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *